Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

O nás

Lemonero tvoria ľudia, ako ste vy. Vieme, aké nástrahy financovanie e-shopov skrýva. Preto sme sa rozhodli podať vám pomocnú ruku s cieľom ukázať, ako a kde môžete rásť. A tiež vám na to do 10 minút a na pár klikov poskytnúť potrebné zdroje. 

Ako to celé začalo?

E-commerce je už dlhé roky rýchlo sa rozvíjajúce a prosperujúce odvetvie. Poznáme ho veľmi dobre a z vlastnej skúsenosti vieme, že máte nespočítateľne nápadov na rýchlejší rast a rozvoj svojho podnikania. Často sa ale stretávate so zásadným problémom. Nie vždy máte na realizáciu vašich plánov potrebný kapitál. 

Vlastné peniaze vám často na plnenie vašich snov a potenciálu nestačia. A tak do nekonečna vymýšľate spôsoby, ako sa dostať k externému rastovému kapitálu. Získať ho potrebujete najčastejšie na nákup väčšieho množstva skladových zásob, nakopnutie marketingu alebo ďalšie plánované či neplánované investície súvisiace s vašim e-shopom. 

Na bežné bankové produkty ale bohužiaľ ako majiteľ alebo majiteľka e-shopu často nedosiahnete alebo vám banka nedá ponuku v dostatočnej výške. Proces žiadosti o úver je okrem toho zdĺhavý a náročný na podklady a dokumenty. Banky proste váš online biznis nie sú schopné optimálne odhadnúť. Čo ale nasleduje, keď sa časom predsa len pošťastí a potrebné zdroje dostanete?

Úpne iná káva. V priebehu krátkeho času financie síce spotrebujete, ale návratnosť investície môže byť až niekoľkonásobná. E-shopu tak pomôžete rýchlejšie rásť a s pravidelným externým financovaním dosiahnete časom obraty, o akých sa vám ani nesnívalo. 

A práve tento moment a tieto situácie stoja za nápadom na založenie Lemonera. V rámci posudzovania žiadostí sa spoliehame na revolučné technologické nástroje, ale tiež nadšenie celého tímu. Bez papierovania, online a za malú chvíľu vyhodnotíme váš e-shop. Peniaze môžete mať na účte do 10 minút od žiadosti. 

Proste sme sa rozhodli zmeniť financovanie e-commerce a umožniť vám uchopiť príležitosť na rast vášho biznisu. 

Partneri

Do Lemonera v októbri 2020 investovala Komerční banka prostredníctvom projektu KB SmartSolutions a získala v ňom podiel 11 %. V júni 2022 svoj podiel rozšírila v rámci druhého investičného kola na takmer 25 %. 

Lemonero poskytuje financovanie malým a stredným e-shopom a KB si dalo za úlohu podporiť projekt v “ambícii firmy byť jedničkou na poli financovania e-shopov v Európe a zásadne zmeniť spôsob, akým dnes e-shopy získavajú prevádzkové financovanie”. Vďaka prvkom umelej inteligencie a datovej analýze dokáže Lemonero poskytnúť pôžičku už do 24 hodín. 

Pomáhame rásť

1 000+
zafinancovaných e-shopov
20 mil. €
investováno do e-shopů
+30 %
zvýšenie obratu našich klientov
Nezáväzne vyskúšať

Schvaľujeme až 82 % žiadostí 

Ocenenia

Napísali o nás

Informácie na mieru

Lemonero a partneri potrebujú váš súhlas s využitím cookies, aby vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa vašich záujmov (napríklad aby ste nemuseli vypĺňať formulár opakovane). Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“. Odmietnuť cookies či nastaviť súhlasy jednotlivo môžete kliknutím na políčko "Detailné nastavenie"