Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

O nás

Lemonero tvoria ľudia, ako ste vy. Vieme, aké nástrahy financovanie e-shopov skrýva. Preto sme sa rozhodli podať vám pomocnú ruku s cieľom ukázať, ako a kde môžete rásť. A tiež vám na to do 10 minút a na pár klikov poskytnúť potrebné zdroje. 

Ako to celé začalo?

E-commerce je už dlhé roky rýchlo sa rozvíjajúce a prosperujúce odvetvie. Poznáme ho veľmi dobre a z vlastnej skúsenosti vieme, že máte nespočítateľne nápadov na rýchlejší rast a rozvoj svojho podnikania. Často sa ale stretávate so zásadným problémom. Nie vždy máte na realizáciu vašich plánov potrebný kapitál. 

Vlastné peniaze vám často na plnenie vašich snov a potenciálu nestačia. A tak do nekonečna vymýšľate spôsoby, ako sa dostať k externému rastovému kapitálu. Získať ho potrebujete najčastejšie na nákup väčšieho množstva skladových zásob, nakopnutie marketingu alebo ďalšie plánované či neplánované investície súvisiace s vašim e-shopom. 

Na bežné bankové produkty ale bohužiaľ ako majiteľ alebo majiteľka e-shopu často nedosiahnete alebo vám banka nedá ponuku v dostatočnej výške. Proces žiadosti o úver je okrem toho zdĺhavý a náročný na podklady a dokumenty. Banky proste váš online biznis nie sú schopné optimálne odhadnúť. Čo ale nasleduje, keď sa časom predsa len pošťastí a potrebné zdroje dostanete?

Úpne iná káva. V priebehu krátkeho času financie síce spotrebujete, ale návratnosť investície môže byť až niekoľkonásobná. E-shopu tak pomôžete rýchlejšie rásť a s pravidelným externým financovaním dosiahnete časom obraty, o akých sa vám ani nesnívalo. 

A práve tento moment a tieto situácie stoja za nápadom na založenie Lemonera. V rámci posudzovania žiadostí sa spoliehame na revolučné technologické nástroje, ale tiež nadšenie celého tímu. Bez papierovania, online a za malú chvíľu vyhodnotíme váš e-shop. Peniaze môžete mať na účte do 10 minút od žiadosti. 

Proste sme sa rozhodli zmeniť financovanie e-commerce a umožniť vám uchopiť príležitosť na rast vášho biznisu. 

Partneri

Do Lemonera v októbri 2020 investovala Komerční banka prostredníctvom projektu KB SmartSolutions a získala v ňom podiel 11 %. V júni 2022 svoj podiel rozšírila v rámci druhého investičného kola na takmer 25 %. 

Lemonero poskytuje financovanie malým a stredným e-shopom a KB si dalo za úlohu podporiť projekt v “ambícii firmy byť jedničkou na poli financovania e-shopov v Európe a zásadne zmeniť spôsob, akým dnes e-shopy získavajú prevádzkové financovanie”. Vďaka prvkom umelej inteligencie a datovej analýze dokáže Lemonero poskytnúť pôžičku už do 24 hodín. 

Pomáhame rásť

1 000+
zafinancovaných e-shopov
20 mil. €
investováno do e-shopů
+30 %
zvýšenie obratu našich klientov
Nezáväzne vyskúšať

Schvaľujeme až 82 % žiadostí 

Ocenenia

Napísali o nás

Informácie na mieru

Na našej webovej stránke využívame cookies a spracúvame osobné údaje v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ vyjadríte svoj súhlas s ich použitím aj pre marketingové účely vr. zdieľania s našimi partnermi pre zobrazovanie personalizovanej reklamy na sociálnych a reklamných sieťach, pre prispôsobenie našich služieb a analýzu vášho správania na našej webovej stránke. Podrobné nastavenie môžete vykonať kliknutím na „Detailné nastavenie“. Po kliknutí na „Odmietnuť všetko“ budeme používať len cookies nevyhnutné pre prevádzku webu.