Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Neplánovaná investícia

Neplánované investície vás už nemusia zastihnúť nepripravených. S externým financovanímm ich môžete pokryť bez narušenia cash-flow.

Vyskytla sa nečakaná príležitosť na rast vášho e-shopu? Nenechajte si ju utiecť!

Ako na to?

Pokazil sa vám v práci počítač? Potrebujete nové vybavenie do skladu? Ak ste sa stretli s nečakaným nákladom, je potrebné ho čo najskôr pokryť - a kvôli tomu možno nemôžete kúpiť toľko tovaru, koľko by ste chceli. Úver od Lemonera vám vytiahne tŕň z päty. 

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Nutne sa musíte vysporiadať s neočakávanou investíciou, zároveň ale potrebujete nakúpiť tovar za 4 000 €, ktorý následne predáte za 6 000 € a dosiahnete zisk 2 000 €. 

Potrebných 4 000 € si môžete požičať od nás, celkový poplatok za úver vás pri splatnosti na rok vyjde 576 €. Vďaka využitiu externého financovania bude váš zisk činiť 1 424 €, ale zvládnete sa vysporiadať s neočakávanou investíciou do vybavenia. Nové vybavenie vám okrem toho pomôže vašu prácu vykonávať lepšie, takže návratnosť investície môže byť z dlhodobého hľadiska i niekoľkonásobná. 

Nechajte sa inšpirovať

V Lemoneru nám vyšli maximálně vstříc. Vše vyřešeno velmi rychle. Věřím, že jsme služeb nevyužili naposledy. Je fajn vědět, že máte zadní vrátka k dispozici, když je nutné řešit nahodilou situaci.
Lenka Bláhová, majitelka e-shopu
liopotraviny.cz

Nenechajte sa zaskočiť nečakanou investíciou

Využite externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Lemonero a partneri potrebujú váš súhlas s využitím cookies, aby vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa vašich záujmov (napríklad aby ste nemuseli vypĺňať formulár opakovane). Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“. Odmietnuť cookies či nastaviť súhlasy jednotlivo môžete kliknutím na políčko "Detailné nastavenie"