Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Neplánovaná investícia

Neplánované investície vás už nemusia zastihnúť nepripravených. S externým financovanímm ich môžete pokryť bez narušenia cash-flow.

Vyskytla sa nečakaná príležitosť na rast vašej firmy? Nenechajte si ju utiecť!

Ako na to?

Pokazil sa vám v práci počítač? Potrebujete nové vybavenie do skladu? Ak ste sa stretli s nečakaným nákladom, je potrebné ho čo najskôr pokryť - a kvôli tomu možno nemôžete kúpiť toľko tovaru, koľko by ste chceli. Úver od Lemonera vám vytiahne tŕň z päty. 

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Nutne sa musíte vysporiadať s neočakávanou investíciou, zároveň ale potrebujete nakúpiť tovar za 4 000 €, ktorý následne predáte za 6 000 € a dosiahnete zisk 2 000 €. 

Potrebných 4 000 € si môžete požičať od nás, celkový poplatok za úver vás pri splatnosti na rok vyjde 320 €. Vďaka využitiu externého financovania bude váš zisk činiť 1 680 €, ale zvládnete sa vysporiadať s neočakávanou investíciou do vybavenia. Nové vybavenie vám okrem toho pomôže vašu prácu vykonávať lepšie, takže návratnosť investície môže byť z dlhodobého hľadiska i niekoľkonásobná. 

Nechajte sa inšpirovať

V Lemoneru nám vyšli maximálně vstříc. Vše vyřešeno velmi rychle. Věřím, že jsme služeb nevyužili naposledy. Je fajn vědět, že máte zadní vrátka k dispozici, když je nutné řešit nahodilou situaci.
Lenka Bláhová, majitelka e-shopu
liopotraviny.cz

Nenechajte sa zaskočiť nečakanou investíciou

Využite externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Na našej webovej stránke využívame cookies a spracúvame osobné údaje v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ vyjadríte svoj súhlas s ich použitím aj pre marketingové účely vr. zdieľania s našimi partnermi pre zobrazovanie personalizovanej reklamy na sociálnych a reklamných sieťach, pre prispôsobenie našich služieb a analýzu vášho správania na našej webovej stránke. Podrobné nastavenie môžete vykonať kliknutím na „Detailné nastavenie“. Po kliknutí na „Odmietnuť všetko“ budeme používať len cookies nevyhnutné pre prevádzku webu.