Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Množstevná zľava od dodávateľa

Nenechajte si utiecť príležitosť využiť množstevnú zľavu pri nákupe tovaru od vášho dodávateľa.

Nakúpte viac zásob za lepšiu cenu a udržte si ceny nižšie ako konkurencia.

Ako na to?

Ponúka váš dodávateľ množstevné zľavy? Aby ste dosiahli maximálne vvýhodnú cenu, investícia sa môže vyšplhať vysoko - s nami ju však môžete bez problémov pokryť. 

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Bez inteligentného financovania Lemonero 

Povedzme, že udržujete zásoby na 3 mesiace a pravidele od dodávateľa nakupujete za 8 000 €. Pretože každý váš nákup je fakturovaný samostatne, nedostanete sa u svojho dodávateľa v systéme množstevných zliav na vyššiu úroveň. Preto sa vyplatí na jednu faktúru kúpiť väčší objem tovaru. 

S inteligentným financovaním Lemonero 

Pri dvojnásobnej objednávke môže byť cena za jednotku o 20 % nižšia. Ak objednáte za 16 000 €, môžete ušetriť 3 200 €. Zvýšený finančný objem môžete financovať úverom 8 000 € na 3 mesiace, pričom pri úroku 1,2 % mesačne ho preplatíte iba o 288 €.

Celkovo teda ušetríte 2 912 €. 

Nechajte sa inšpirovať

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Od zadání požadavku uběhlo pár hodin a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!
Davide Sázel, majiteľ e-shopu
zdravoslav.cz

Nenechajte si utiecť množstevnú zľavu od vášho dodávateľa

Využijte externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Lemonero a partneri potrebujú váš súhlas s využitím cookies, aby vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa vašich záujmov (napríklad aby ste nemuseli vypĺňať formulár opakovane). Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“. Odmietnuť cookies či nastaviť súhlasy jednotlivo môžete kliknutím na políčko "Detailné nastavenie"