Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Marketingové kampane

Nenechajte si ujsť príležitosť investovať do marketingových a reklamných kampaní.

Využite maximum prostriedkov na podporu predaja na vašom e-shope.

Ako na to?

Radi by ste investovali do marketingovej podpory predaja vášho e-shopu, ale bojíte sa, že to negatívne ovplyvní vaše ďalšie investičné príležitosti? S inteligentným financovaním Lemonero sa už na vlastný kapitál obmedzovať nemusíte!

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Bez inteligentného financovania Lemonero 

Nakúpite tovar v hodnote 20 000 €, ktorý v rámci 3 mesiacov bežne predáte za 32 000 €. Zisk z predaja tak bude 12 000 € za 3 mesiace. 

S inteligentným financovaním Lemonero 

Predstavte si, že si vezmete úver a získaný kapitál efektívne využijete na podporu predaja. Či už formou PPC reklám, inzercie na porovnávačoch tovaru alebo reklamy na sociálnych sieťach. S úverom 6 000 € na 3 mesiace môžete predaj podporiť natoľko, že tovar v hodnote 20 000 € zvládnete v priebehu 3 mesiacov otočiť 2krát. 

Váš čistý zisk za 3 mesiace tak bude po odpočítaní nákladov 6 000 € na investíciu do reklamy a úroku 144 € činiť 17 856 €. Zarobíte tak o takmer 6 000 € viac ako bez využitia externého kapitálu na podporu predaja. 

Nechajte sa inšpirovať

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 35 000 Kč nám pomohl zaplatit marketingové kampaně, které vedly ke zvýšení obratu o 101,5 %. Za tyto ušetřené finance jsme mohli investovat do dalších produktů a jejich surovin. V budoucnu budeme Lemonero určitě i nadále využívat.
Pavel Rakovec, majiteľ e-shopu
sladkapohotovost.cz

Investujte do marketingu a reklamy e-shopu

Využite externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Na našej webovej stránke využívame cookies a spracúvame osobné údaje v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ vyjadríte svoj súhlas s ich použitím aj pre marketingové účely vr. zdieľania s našimi partnermi pre zobrazovanie personalizovanej reklamy na sociálnych a reklamných sieťach, pre prispôsobenie našich služieb a analýzu vášho správania na našej webovej stránke. Podrobné nastavenie môžete vykonať kliknutím na „Detailné nastavenie“. Po kliknutí na „Odmietnuť všetko“ budeme používať len cookies nevyhnutné pre prevádzku webu.