Marketingové kampane

Nenechajte si ujsť príležitosť investovať do marketingových a reklamných kampaní.

Využite maximum prostriedkov na podporu predaja na vašom e-shope.

Ako na to?

Radi by ste investovali do marketingovej podpory predaja vášho e-shopu, ale bojíte sa, že to negatívne ovplyvní vaše ďalšie investičné príležitosti? S inteligentným financovaním Lemonero sa už na vlastný kapitál obmedzovať nemusíte!

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Bez inteligentného financovania Lemonero 

Nakúpite tovar v hodnote 20 000 €, ktorý v rámci 3 mesiacov bežne predáte za 32 000 €. Zisk z predaja tak bude 12 000 € za 3 mesiace. 

S inteligentným financovaním Lemonero 

Predstavte si, že si vezmete úver a získaný kapitál efektívne využijete na podporu predaja. Či už formou PPC reklám, inzercie na porovnávačoch tovaru alebo reklamy na sociálnych sieťach. S úverom 6 000 € na 3 mesiace môžete predaj podporiť natoľko, že tovar v hodnote 20 000 € zvládnete v priebehu 3 mesiacov otočiť 2krát. 

Váš čistý zisk za 3 mesiace tak bude po odpočítaní nákladov 6 000 € na investíciu do reklamy a úroku 216 € činiť 17 784 €. Zarobíte tak o takmer 6 000 € viac ako bez využitia externého kapitálu na podporu predaja. 

Nechajte sa inšpirovať

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 35 000 Kč nám pomohl zaplatit marketingové kampaně, které vedly ke zvýšení obratu o 101,5 %. Za tyto ušetřené finance jsme mohli investovat do dalších produktů a jejich surovin. V budoucnu budeme Lemonero určitě i nadále využívat.
Pavel Rakovec, majiteľ e-shopu
sladkapohotovost.cz

Investujte do marketingu a reklamy e-shopu

Využite externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Lemonero a partneri potrebujú váš súhlas s využitím cookies, aby vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa vašich záujmov (napríklad aby ste nemuseli vypĺňať formulár opakovane). Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“. Odmietnuť cookies či nastaviť súhlasy jednotlivo môžete kliknutím na políčko "Detailné nastavenie"