Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Pôžička cez platobnú bránu

Až 40 000 € do 10 minút a na pár klikov

Vďaka unikátnemu AI scoringu vieme určiť výkonnosť vašej firmy a ponúkneme vám vhodné financovanie vo výške, ktorú si na základe výkonu a dát z platobnej brány môžete bezpečne dovoliť. Navyše s najmodernejšími automatickými a bezstarostnými splátkami priamo z tržieb na bráne.

Najlepšia alternatíva
bankových úverov a fundraisingu pre obchodníkov

Pohodlné a automatické splácanie priamo z tržieb na platobnej bráne

Náš inovatívny model vám umožňuje mať pri splácaní GoPay Financing a Comgate Podnikatelského úvěru úplný komfort. V praxi splátky úveru prebiehajú priamo z transakcií na platobnej bráne. Nezaťažujú tak váš prevádzkový kapitál a cashflow a navyše ich nemusíte riešiť, pretože všetko prebieha automaticky.

Ako vám môže úver pomôcť?

Príležitostí na rast je viac než dosť, ale málokedy vám stačí vlastný kapitál. Vo všeobecnosti platí, že pri správne využitých externých financiách vaša firma vyrastie o minimálne 30 %.

Až 40 000 € do 10 minút

Celý proces nezaberie viac ako 10 minút

Automatické splácanie z transakcií na platobnej bráne

Splátky s úrokom od 0,8 % měsíčně

Výberom percentuálnej miery splátok si zvolíte dĺžku splácania

Predčasné splatenie zdarma

Peniaze posielame obratom a využiť ich môžete na čokoľvek

Ako na to? 

1

Aktivujte si GoPay Financing nebo Comgate Podnikatelský úvěr

2

Do pár minút získate ponuku financovania

3

Rozhodnite sa, akú výšku úveru využijete a nahrajte bežne dostupné dokumenty

4

Teraz už len online podpis zmluvy a peniaze máte obratom na účte

Časté dotazy

Ako funguje pôžička cez platobnú bránu?

Poskytovateľom pôžičky cez platobnú bránu GoPay a Comgate je spoločnosť Lemonero. Aktivovať službu môžete nezáväzne a zadarmo v administrácii vašej platobnej brány, kde taktiež dostanete behom pár minút ponuku financovania. A to na základe vyhodnotenia transakčných dát. Po výbere parametrov úveru a online podpisu je úver splácaný automaticky a komfortne priamo z tržieb na platobnej bráne.

Ako probieha uzavretie zmluvy?

Uzavretie zmluvy prebieha od začiatku do konca online a priamo v administračnom rozhraní platobnej brány GoPay či Comgate. Potvrdíte nám potrebné údaje, nahráte scan občianskeho preukazu, výpisy z účtu a vložíte číslo účtu, na ktorý budete chcieť zaslať peniaze. Po odoslaní vykonáme kontrolu a pokiaľ bude všetko v poriadku, tak pripravíme zmluvu, ktorú vám zašleme na podpis pomocou služby DigiSign. Potom pripojíme svoj podpis a nahráme ju do nášho systému. Tým bude zmluva uzavretá.

Koľko si môžem požičať, na ako dlho a ako sa počítajú úroky?

V tejto chvíli umožňujeme pôžičky cez platobnú bránu GoPay a Comgate v rozmedzí 2 000 - 40 000 €. Doba splácania úveru sa odvíja podľa vybranej miery splácania z transakcií cez platobnú bránu alebo terminál a môže byť 3, 6 alebo 12 mesiacov.

Úrok za poskytnutie úveru je v rozmedzí 0,8 % až 1,3 % mesačne z požičanej sumy. Výška mesačného úroku je určená podľa vyhodnotenia individuálneho rizikového profilu obchodníka. Celkový preplatok potom vychádza podľa vybranej miery a doby splácania.

S akými dátami, potrebnými na schválenie pôžičky, budete pracovať?

Lemonero pracuje s dátami z rôznych zdrojov v reálnom čase, vďaka čomu sme schopní presne predikovať trendy budúceho vývoja a s využitím nášho algoritmu a umelej inteligencie pre vás pripravíme online ponuku na mieru.

Prečo môj obchod neprešiel hodnotením?

Dôvodov, prečo váš obchod zatiaľ neprešiel tzv. scoringom, môže byť niekoľko. Najčastejšie sa jedná o krátku históriu alebo nedostatočný obrat.

Službu GoPay Financing alebo Comgate Podnikateľský úver však určite nechajte aktívnu. Zo skúsenosti vieme, že sa táto situácia môže veľmi rýchlo zmeniť. Hneď ako zistíme, že na možné financovanie dosiahnete, budeme vás kontaktovať.

Aké dokumenty budem na vybavenie pôžičky potrebovať?

Na vybavenie úveru vám bude stačiť doklad totožnosti, druhý doklad potvrdzujúci identitu (vodičský preukaz, cestovný pas či preukaz zdravotnej poisťovne) a kópia výpisu z bankového účtu za posledné 3 mesiace.

V akom formáte môžem doklady nahrávať?

Dokumenty môžete nahrať vo formáte .pdf, alebo akýkoľvek formát obrázku (.jpg, .png, .img).

Musím niečím ručiť?

Väčšina nami poskytnutých financovaní je naozaj bez ručenia. V niektorých prípadoch môže byť ručenie vyžadované, a to najmä s ohľadom na právnu formu podnikania.

V prípadoch, keď výsledkom posúdenia je nutnosť ručenia, požadujeme iba osobné ručenie jednoduchým vyhlásením. Nepotrebujeme žiadne zástavy nehnuteľností, žiadne ďalšie ručiteľa, notárske zápisy ani iné zložitosti. Veríme tomu, že to s podnikaním, úverom aj splácaním myslíte vážne.

Čo sa stane, keď z transakcií na platobnej bráne nezvládnem dostatočne splácať?

K tejto situácii môže vo výnimočných situáciách nastať a to v prípade, že po 15 dňoch mesačného cyklu zistíme, že zmluvná výška strhávania z vašich transakcií nepokryje aspoň minimálnu výšku splátky pre mesačný cyklus.

Aby ste neboli na konci mesačného cyklu nútení doplatok riešiť ručne, dynamicky zvýšime percentuálnu čiastku strhávania z tržieb tak, aby najneskôr 3 dni pred koncom mesačného cyklu bola naplnená minimálna potrebná splátka.

Môžem predčasne splatiť?

Áno. Pôžičku môžete zadarmo kedykoľvek predčasne splatiť prostredníctvom tlačidla Predčasne splatiť v administrácii platobnej brány GoPay a Comgate.

Má Lemonero nejaké skryté poplatky?

Nie, okrem vyššie spomínaného poplatku z požičanej čiastky už žiadny iný poplatok neúčtujeme.

Kedy budem mať peniaze na účte?

Proces žiadosti a podpisu zmluvy obyčajne nezaberie viac ako 10 minút, peniaze na účet posielame obratom a vo väčšine prípadov ich máte k dispozícii okamžite.

Najneskôr však do 3 pracovných dní od uzavretia zmluvy/vykonania kontroly s ohľadom na pracovné dni a dĺžku spracovania bankovej transakcie.

Od koho si požičiavam peniaze?

Peniaze vám požičiava priamo spoločnosť Lemonero s.r.o.

Budem môcť spravovať svoju pôžičku on-line?

Áno, svoj úver budete môcť spravovať online priamo v administrácii GoPay alebo Comgate.

Kde začať? 

Nainštalujte a aktivujte si doplnok na svojej e-shop platforme. 

Informácie na mieru

Na našej webovej stránke využívame cookies a spracúvame osobné údaje v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ vyjadríte svoj súhlas s ich použitím aj pre marketingové účely vr. zdieľania s našimi partnermi pre zobrazovanie personalizovanej reklamy na sociálnych a reklamných sieťach, pre prispôsobenie našich služieb a analýzu vášho správania na našej webovej stránke. Podrobné nastavenie môžete vykonať kliknutím na „Detailné nastavenie“. Po kliknutí na „Odmietnuť všetko“ budeme používať len cookies nevyhnutné pre prevádzku webu.