Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Zvýšenie sezónneho predaja

Vďaka externému financovaniu sa pri nákupe najpredávanejších produktov nemusíte obmedzovať iba na vlastný kapitál.

Zvýšte zásoby tovaru, ktorý v sezóne predávate najviac, a zarobte maximum.

Ako na to?

Idú vaše produkty na odbyt hlavne na Vianoce alebo pri iných sezónnych udalostiach? Radi by ste vašim zákazníkom ponúkli viac tovaru, a tým znásobili svoj obrat? Nie je problém!

Ako to môže vyzerať v praxi? 

Bez inteligentného financovania Lemonero 

Keď nakúpite tovar za 4 000 € a predáte ho za 6 000 €, dosiahnete zisk 2 000 €. 

S inteligentným financovaním Lemonero 

Predstavte si, ako vám môže pomôcť úver 6 000 € na šesť mesiacov. Na nákup tovaru budete mať celkom 10 000 € a tržby vystúpia na 15 000 €. Váš zisk bude činiť 5 000 €. Za týchto dotatočných 3 000 € zisku zaplatíte pri úroku 0,8 % mesačne poplatok 288 €. Váš výnos sa teda pred zdanením zvýši o 2 712 €.

Nechajte sa inšpirovať

Super služba například když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu.
Štefan Baláž, majiteľ e-shopu
AsiaFood.cz

Nenechajte si utiecť príležitosť vyťažiť zo sezóny maximum

Využite externé financovanie

Nezáväzne vyskúšať
Alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa čo najskôr ozveme.

Informácie na mieru

Na našej webovej stránke využívame cookies a spracúvame osobné údaje v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ vyjadríte svoj súhlas s ich použitím aj pre marketingové účely vr. zdieľania s našimi partnermi pre zobrazovanie personalizovanej reklamy na sociálnych a reklamných sieťach, pre prispôsobenie našich služieb a analýzu vášho správania na našej webovej stránke. Podrobné nastavenie môžete vykonať kliknutím na „Detailné nastavenie“. Po kliknutí na „Odmietnuť všetko“ budeme používať len cookies nevyhnutné pre prevádzku webu.